.

.

.

<<  Kurumsal  >>

TEPE KOMBİ SERVİSİ; Konya'da Kombi bakım ve onarım ile petek temizliği alanında hizmet vermek üzere kurulmuştur.

.

Firmamız; Her model kombinin servis hizmetini vermektedir. Baymak, Demirdöküm, ECA, Airfel, Ferooli, Protherm, Bosch, Beko, Arçelik, Alarko, Vestel, Viessman, Ariston, İmmergas, Vaillant, Süsler, termikel ve Buderus gibi kombilerin bakım ve onarımını yapmaktayız.

.

Güvenilir kurum olma ilkesiyle hareket eden firmamız, bu ilkeyi kurum kültürü haline getirmek amacıyla hizmet kalitesini en üst seviyede tutmaktadır.

.

■ Amacımız ;

.

Kombi bakım onarım ve petek temizliğinde, profesyonel ve hızlı hedefi ıskalamayan profesyonel çözümler sunmak, Sahip olduğu potansiyelini korumak ve bu mevcut potansiyelin üstüne çıkarak, müşterilerimize kaliteli bir hizmet sunarak, müşteri memnuniyeti ile geniş kitlelere ulaşmaktır.

.

Müşterilerimizin, çalışanlarımızın, tedarikçilerimizin ve ortaklarımızın memnuniyetini sağlamaktır. Bu amaçlar doğrultusunda kuruluşumuz; Ürün kalitesini ve verilen hizmeti sürekli geliştirmekte, Müşteri memnuniyetini sürekli izlemektedir.

.

Misyon;

.

Müşterilerimize faaliyet alanımızla ilgili ürün ve hizmetleri kalite ve etik değerlerden ödün vermeden her seferinde beklentileri aşarak sunmak

.

Vizyon;

.

Her zamankinden daha yüksek bir performansla, üretimde kaliteden ödün vermeden en iyi hizmeti sunmak koşuluyla hedef kitlenin sektörle ilgili ihtiyaçlarına zamanında uygun çözümler üretmek.

.

Kombi Servisi,petek temizleme, Konya Kombi Bakım, Konya Kombi Tamiri, Konya Özel Kombi Servisi, konya kombi servis,konya ariston eca kombi servisi,konya demirdöküm kombi servisi,konya petek temizleme, konya baymak alarko kombi servisi

petek temizleme,Konya kalorifer peteği temizliği,kalorifer petek temizliği,petek temizleme Konya,petek temizliği fiyatı fiyatları,radyatör temizliği,petek temizliği fiyatı


TEPE KOMBİ SERVİSİ
Tel : 0 541 907 90 49    Whatsapp : 0 541 907 90 49
Kombi Bakım Onarım ve Petek Temizleme
Konya Insaat

ARA

WHATSAPP